Zimovanje Zelše 2018

Zimske počitnice so bile snežene in ravno pravšnje za težko pričakovano zimovanje! V torek so naši člani prispeli v Zelše, kjer smo prvi dan poiskali kotičke, se šli štafete v snegu in imeli večerni pohod. Drugi dan nas je čakalo dopoldne zaznamovano s prvo pomočjo, popoldne pa so potekale priprave na mehiške poroke, ki so potekala kasneje. Sledilo je večerno poročno slavje ob zvoku kitare in naramnicah. Naslednje jutro so si po orientaciji in lovu na lisico zunaj na ognju skuhali kosilo. Po kratkem počitku je nekatere čakal krst pri zdravniku. Za večerno zabavo smo tekmovali v kvizu in najmlajši MČji so premagali vodstvo in GGje. Zadnji dan je za najmlajše minil s pakiranjem in olimpijskimi igrami z baloni, GGji pa so imeli gozdno šolo. Po sankanju na snegu, so si spekli večerjo in se dogovorili za večerni program. Zjutraj smo spakirali in se odpravili v Žiri, kjer nas čakajo nove dogodivščine.

Na zimovanju pa nas je bilo skupaj kar 59.

Nika Kristan

Več slik si lahko ogledate na naši facebook strani! Tudi če nimate profila Facebook (klikni na modro ikono !)

Zimske počitnice so bile snežene in ravno pravšnje za težko pričakovano zimovanje! V torek so naši člani prispeli v Zelš…

Objavil/a Rod Zelenega Žirka Žiri dne 2. marec 2018

There is no gallery selected or the gallery was deleted.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja